שירותי המשרד

1/5
חקירות פרטיות

משרדנו מספק שירותי חקירות פרטיות לכל המגזרים, פרטי ועסקי כאחד. אנו מתמחים בתחום החקירות הפרטיות ועושים זאת בדיסקרטיות מלאה.

עובדים ברישיון משרד המשפטים. החקירות הפרטיות מתבצעות על ידי טובי החוקרים הפרטיים בישראל ובעלי ניסיון רב בתחום החקירות והמודיעין.

אנו מומחים בנושאי חקירות כלכליות הכוללות חקירות כספים  ומעילה, חקירות ריגול תעשייתי. חקירות מודיעין עסקי ופרטי, ופעילויות פליליות.

משרדנו עובד עם מיטב החוקרים הפרטיים כולם יוצאי יחידות המודיעין והמעקב של צה"ל והמשטרה ובעלי ניסיון שטח רב.

כלל החוקרים הפרטיים מחזיקים ברрשיונות על פי חוק ורשאים לבצע מעקבי מודיעין.

[ איסוף מידע / חקירת בגידה / מציאת אנשים / ביטחון אישי ]

 

בדיקות פוליגרף

בדיקת פוליגרף יכולה לתרום לאמינותכם בבית המשפט וגם במקרים בהם אתם רק מעוניינים לגלות את האמת. בעלי עסקים רבים אשר חושדים במעשים לא מוסריים או פליליים מצד אחד או קבוצה של עובדים משתמשים בשירות זה על מנת לבדוק טענות שעולות כנגד אותם עובדים. כמו כן, חברות רבות משתמשות במכונת פוליגרף לטובת סיווג בטחוני בתעשיות רגישות בתחום הביטחון וההייטק. 

[ בדיקה במכונת אמת / בדיקות פוליגרף לעובדים / בדיקת פוליגרף פרטית ]

 

איתור וחשיפת מעקבים

לעתים רבות בעת חקירה סמויה, מפעילה המשטרה או התקשורת חוקרים פרטיים על מנת לאסוף ראיות לבניית תיק. דוגמה לכך היא התכנית "המתחזים" של חיים אתגר ותחקירים נוספים. אם אתם חושדים שעוקבים אחריכם, או שלמישהו שהייתה גישה לציוד שלכם החליט להשתיל לכם תוכנות ריגול והקלטה, תוכלו לפנות אלינו ואנו נבצע בדיקה בביתכם/משרדכם לאיתור מצלמות ומיקרופונים נסתרים. כמו כן נלווה אתכם במהלך יומכם, ניטמע בסביבה ונעזור לכם לגלות האם ישנם אנשים שעוקבים אחריכם.

[ איתור ציוד בילוש ומעקב / חקירה סמויה / איסוף מודיעין ]

 

התקנת מצלמות נסתרות לעסק או לבית

משרדנו מתמחה בהשכרה והתקנה של מצלמות מעקב ומצלמות נסתרות בביתכם/משרדכם לבקשתכם ולאפשר לכם להיות עם היד על הדופק בכל רגע נתון דרך הסמארטפון באמצעות אפליקציה מיוחדת. משרדנו מטפל בציוד באופן שוטף ודואג להחליפו בכל בלאי אשר עלול לפגוע באיכות ההקלטה. משרדנו מספק גם שירותי השכרת מצלמות סמויות ומכשירי הקלטה סמויים .

[ התקנת מצלמות נסתרות / השכרת ציוד בילוש / מצלמות מעקב והקלטות ]